[]

Ipad 7. Nesil Vs. Laptop?

Arkadaşlar merhaba, üniversite öğrencisiyim sürekli sunum hazırlıyorum ve bölümümden dolayı SPSS gibi istatistik programları kullanıyorum. Şu an yeni bi laptop ya da ipad alıcam.
Ipad düşünme sebebim sürekli yanımda taşıyabilirim ama bu saydığım şeyleri ipad üzerinden yapabilir miyim? Ipad yerine laptop mı tercih etmeliyim. Kararsız kaldım :/ 
Laptop


  • efx  (24.04.20 17:02:53) 
spss ipadde yok. İpad'i pcye ek olarak almak mantıklı, yerine koymanız zor cihaz sizin kullanımızda. Sunumları ipadden yapmak da zor dönüştürücü vs lazım o topa girmeyin bence.


  • bahoho  (24.04.20 18:01:25) 
ipad ne yazik ki hala icerik tuketmek icin ideal.

yeni bir laptop alinabilir daha mantikli olur.
  • ozdek  (24.04.20 18:20:02) 
Teşekkür ederim cevaplar için laptop a yöneldim.


  • caffeinecontent  (25.04.20 22:07:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.