Üzerime traş makinası atsanıza

Normalde sadece berberde traş olan biriyken geç davranıp Moser 1400 furyasını kaçırınca bildiğiniz ortodoks patriklerine döndüm.

şimdi bana moser 1400 gibi f/p ürünü bir traş makinası markası, modeli tavsiye eder misiniz?

TR-3200 powertec

şarjlı kendisi. 8 ayrı başlığı var numara. ben 210 tl'ye aldım.
  • silah taciri  (24.04.20 16:27:03)
POWERTEC TR-658

daha bu sabah biri burada baya seveni olduğunu söylüyordu bu makinenin.
  • soulforge d  (24.04.20 17:05:42 ~ 17:05:56)
www.trendyol.com

kullanıyorum her türlü kılı tüyü istediğin ölçüde (VAKUM SAYESİNDE ORTALIĞA DÖKMEDEN) alıyor. her işini görür bu hocam 1 yıldır sıfır sıkıntı.
  • bugisme  (24.04.20 17:28:00)
model olarak bilemiyorum da

sac icinse
sarjli alma derim. olur olmadik zamanda sarji bitebiliyo.
sakal trasi icin olan traj makinalariyla sacini kesme > kesim boyutunu ayalarlayan uclar goreceli yumusak. yani biraz fazla bastirirsan uc hareket ediyo ve o kismi saci daha kisa kesiyo. o yuzden sacini ucu sabit ve kalin plastik olan bi cihazla kes derim.
  • lamartin  (25.04.20 11:22:00)