Kim Şampiyon Olur Bahisleri

İyi Geceler

Az önce aklıma geldi de, bu senenin efsanevi Liverpool maçlarından sonra bu takımın şampiyon olması adeta kesinleşti. Hatta galiba 1 maç daha kazansalardı haftalar öncesinden şampiyonlukları garantiydi. Ben de arkadaşlara "Gidin Liverpool şampiyon olur için bahis yapın, garanti para" diyordum ki resmen doğaüstü güçler adamların lip şampiyonluğunu almasını istemiyor gibi oldu adeta :D

Neyse, peki bu durumda lig şampiyonluğu bu tür bahislere nasıl etki edecek ? Nasıl karar alacaklar ?

1 hafta daha oynanıp şampiyonluğu garantilemiş olsaydı bile ligin tescil edilip edilmemesine bakılır bahiste.

yani atıyorum Premier Ligde ligi iptal edip kimse şampiyon değil derlerse bahis oranı 1 kabul edilir ve herkes tutturmuş sayılır. Kısacası herkese parası iade edilir.

Ama tabii Liverpool garantilemiş olsaydı o zaman liverpool şampiyon deyip ligi tamamlıyoruz diyebilirlerdi. O durumda mevcut bahis ne ise o şekilde kapanmış olurdu.
  • himmet dayi  (24.04.20 10:25:37)