elektro gitar - pedal

ucuz yollu amatör takılmalık güzel bir pedal önerisi olan var mı? mümkünse linki ile birlikte.

aynı şekilde akord aleti tavsiyesi de alabilirim.

son olarak gitarı kulaklıkla çalmak için sistemler mevcut mu?

teşekkürler.

güzel pedal derken processor mü, tekli pedal mı?

tekli pedal ise, biz senin neyden hoşlandığını, nasıl sound istediğini nerden bilelim ki?

processorlerin kulaklık çıkışları var ama ona da sağlam bi kulaklık takman lazım.

amfi simülatörü olan processörlerde kaliteli monitör kulaklıkla iyi netice alırsın ama monitör kulaklık dediğinin en ucuzu 1000tlden başlar.(mix mastering kulaklığı değil)
  • hem şişko hem deli  (23.04.20 23:10:30)
ikinci el ipad (son 3-4 yıllık modeller işini görür) daha iyi bir tavsiye olabilir şu aşamada. Garageband + 30 liralık iRig çakması ile fena olmayan şeyler çalar kulaklıkla dinlersin. Gerekirse kayıt yaparsın.

Pedal alsan hangi amfiye bağlayacaksın? Ha ucuz ses kartı alıp (behringer) pcde yazılımlarla da çözebilirsin. Bias FX 2 gayet iyi, galiba artık malum ortamlarda da var.
  • nhk ni youkosu  (23.04.20 23:58:58)
IPhone telefonun varsa irig al 25 liraya. Kulaklik icin bunu kullanirsin ve senin alacagin ucuz amfiden cok daha guzel ses verir.

Akord icin de alete gerek yok, mobil uygulamalar var, guitar tuner diye arat bir ton cikar.
  • stavro  (24.04.20 00:42:50)