pdf şifre kaldırma

arkadaşlar elimde bi pdf dosyam var fakat şifresini bilmediğim için açamıyorum. bu şifreyi nasıl kaldırabilirim acaba? yazdırma koruması değil bahsettiğim. açar açmaz parola girin ekranı geliyor.

Şuradakileri dener misin?

www.howtogeek.com
  • himmet dayi  (23.04.20 13:11:19)
hocam bu yöntemleri denemiştim. yazdır ekranı gelmiyor. orayı pasif gösteriyor. şimdi bir de mac os'da deneyeyim. adobe full sürüm var bende ama açmıyor.

  • sayha  (23.04.20 14:12:52)
www.ilovepdf.com

bir deneseniz.
  • i had dreams  (23.04.20 15:21:50)
hocam bu sanırım yazdırma koruması kaldırıyor. upload ettikten sonra dosyanın şifresini istiyor.

  • sayha  (23.04.20 15:32:25)
bende işe yarıyordu sadece bu siteyi bir de aşağıda linkini bıraktığım siteleri biliyorum, ne yazık ki diğer türlü nasıl açılır bilmiyorum.

smallpdf.com
  • i had dreams  (23.04.20 15:51:10)
bu siteler şifreyi değil de yazdırma korumasını kaldırıyor galiba. teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

  • sayha  (23.04.20 15:56:19)
hocam
pdf dosyasında sifre ne alaka
hic gormedim
ve isimiz pdf
dikkat edin
size sipariş formu gibi gönderip mail adresinizle girebilirsiniz vs. demesinler

yine de unlock pdf gibi sitelerden bir deneyin
  • kingcyrax  (04.05.20 01:18:15 ~ 01:18:59)