yurtdisi kargo sirketi tavsiyesi (ingiltere)

selam. ingiltere'ye kucuk bi kutuda 1-2 kiyafet ve mumkunse turk kahvesi, cikolata gibi seyler gonderme niyetim var. ptt su anda calismiyormus, ups de hesaplama yaptirtmiyor sitesinde. boyle bir hizmet icin kullanabilecegim sirket tavsiyeniz var mi? halihazirda calisan bir sirket olursa iyi olur. bi de, internete yazdigimizda cikan websitelerine guvenilir mi? en ucuz onlarda cikiyor, ups ile gonderiyoruz yazmislar. tesekkurler.

yurtiçi kargo, aras, mng gibi şirketlere sorup fiyat alın. bunlar da yurtdışına gönderiyor. anlaşmalı uluslararası kargoları var onun üzerinden gönderiyorlar. ama en ucuz ptt olur.

  • mr.goodcat  (23.04.20 00:19:36)
aramex bakin. En uygun fiyati onlar verir

  • oscar  (23.04.20 04:07:28)
Ups

  • nax  (23.04.20 10:13:20)
yurtici surat veya aras bunlarin hangisiyle yollarsan yolla sisteme girip DHL'den fatura kesiyorlar kendi komisyonlarini alip DHL ile gonderiyorlar.

  • glore  (23.04.20 10:20:34)
eğer 2 kiloyu geçirmezsen en uygunu ptt olur. ayrıca ptt açık hala. sadece 4 gün kapalı pazartesiden itibaren küçük şubeler hariç çalışmaya devam.

  • benim de soyleyeceklerim var  (23.04.20 15:04:00)
@benim de soyleyeceklerim var

Ptt acik ama yurtdisina ucak kalkmadigi icin kargo gonderimi yapilmiyor dediler, ankara merkez numarasini aradigimda.
  • icim urperiyor  (23.04.20 15:06:12)