en sevdiğini yabancı hip hop

en sevdiğiniz yabancı hip hop şarkısı nedir. söyleyin dinleyelim
www.youtube.com

benim için guilty pleasure gibi oldu ama;

SIDO- Bilder im Kopf www.youtube.com

SIDO- Schlechtes Vorbild www.youtube.com

SIDO ft. Samra & Kool Savas - High www.youtube.com

SIDO- Geboren um frei zu sein www.youtube.com

Kool Savas - Rhytmus meines Lebens www.youtube.com

SXTN- Die FTZN sind wieder da ! www.youtube.com

SXTN- FTZN im CLB www.youtube.com

SXTN- Bongzimmer www.youtube.com

Fabri Fibra - In Italia www.youtube.com
  • AlsterWasser  (22.04.20 22:49:05 ~ 23:18:05)
Ya kanka ben bir tane yazamam. Çok seviyorum bu namussuz türü :D

Asap rocky - LSD
www.youtube.com

*bunun klibi çok güzel ve alkolle değil, öbür türlü kafayı kurtarınca dinlemesi çok keyfli oluyor. Tam trip parça bayılıorum. Kafa güzel sevişirken efsane oluyor.

Nas - N.Y state of my mind
www.youtube.com

* O beat, o beatin üstüne böyle harika bir flow, sözler, new york zenci mahallesini harika betimlemiş herif. Şarkının başında nasıl gireceğimi bimiyorum demesi ama rap tarihinin en güzel şarkısını yapması. Seviyorum bu herifi.

Eminem - Still Don't give a fuck
www.youtube.com

*Eminem'in böyle kızgın ve atarlı olduğu halleri seviyorum. Ki bu şarkı nedense çok popüler değil ama döktürmüş.
''i walked into a gunfight with a knife to kill you,
and cut you so fast when your blood spilled it was still blue"

Coolio - Gangsta Paradise
www.youtube.com

* Çok güzel ya, çok özel bir parça.

House of Pain - Jump Around
www.youtube.com

* Bunun eğlenceli yapısını seviyorum. Yıllardır dinlerim hala enerji ve gaz seviyor. Ve ''ben asla domuz yemem, çünkü polisler domuzdur'' sözüne bayılıyorum :DD

Wu tang clan - Protect ya neck
www.youtube.com

* Wu tang işte :D Grup üyelerinin hepsi tek parçada kariyerlerinin en iyi işini çıkartmış. Ol' dirty bastard ise zirveyi görmüş.

Wu tang Clan - C.R.E.A.M
www.youtube.com

*Bu da Gangsta paradise gibi rap tarihinin özel parçalarından. Bayılıyorum.

Rae Sremmurd - Swang
www.youtube.com

* Kafa güzelken dinlemesi keyifli oluyor :D

YG - Go Loko
www.youtube.com

* Dans :D

Kendrick Lamar - Pride
www.youtube.com

*Yeni dönemin özel şarkılarından. Sözler çok iyi. Kendrick işte, seviyorum bu adamı diğerlerine göre çok çok farklı kafası var.

Dr. Dre - The day the niggaz took over
www.youtube.com

*bizi ilgilendirmeyen 92 L.A isyanını anlatıyor ama beat ve flowlar çok iyi. Rbx döktürmüş.

Notorious big - Party And bullshit
www.youtube.com

* Bu herif zaten flow kralı gibi bir şey. Bu şarkıda da akmış gitmiş, bu herifin önüne herhangi bir ses ver hiç zorlanmadan akar gider.

IDK ve Denzel Curry
www.youtube.com

* Bu ikisi porno çekse koydukları siteye yıllık abone olurum. Öyle uyumlu ve yetenekliler.

Joey Badass - Christ Conscious
www.youtube.com

* Şöyle yaparım, böyle yaparım, atom bombası gibiyim tripleri çok iyi. Gaza getiriyor :D
  • eazy  (23.04.20 00:12:24)