Telefona bedava şarkı kaydedip internete bağlı değilken dinlemek

Hangi uygulama ile yapabiliriz bunu?
(iphone)

hahahaha

youtube'dan beğendiğin şarkıyı aç linkini kopyala ve y2mate gibi bir site kullanarak indir

soundcloud'dan beğendiğin şarkının linkini kopyala, soundcloud downloader ile indir

veya torrent kullan ya da mp3 olarak arat indir.

spofifi ne hale getirdi milleti hahaha, nerede o mp3 gençliği.
  • hem şişko hem deli  (22.04.20 17:40:39)
ben de güldüm soruyu görünce. mp3 siteleri var bir sürü kullanabileceğin. hatta itiraf edeyim, ben şunu kullanıyorum uzun bir süredir www.mp3juices.cc

  • pearson  (22.04.20 17:47:55)
iPhone bu tarz uygulamalarin yayinlanmasina izin vermez. olsa da cok uzun omurlu olmaz. zira telif hakki ile korunan eserleri bedelini odemeden indirmek emek hirsizligi sayiliyor.

bilgisayarda malum programlarla indirip iphone'a aktarabilirsiniz.

edit: bol sans. Tim Cook'a yazin belki onerecegi bir sey olur.
  • yoggi  (22.04.20 22:41:02 ~ 25.04.20 18:36:29)
verdiğiniz öneriler bilgisayarda indirip telefona aktarmaya yönelik. benim sorduğum ise iphone'a nasıl bedava müzik indirebiliriz?

  • semitika  (25.04.20 18:02:56)
internetten direkt iphone a müzik indiremezsin. yukarıda denilmiş apple politikasına aykırı. jailbreak yaparsan bazı programlar var ama zaten jailbreak yapacak kadar bilgin olsaydı burada bu soruyu sormazdın o yüzden onu geç.
garantili yöntem önce bir şekilde mp3 bul bir yerlerden pc ne indir.sonrasında "syncios" programını indir. itunes muadili ve çok pratik bir program, itunes ile hiç uğraşma. bu program ile iphone istediğin her dosyayı atarsın.

  • zikardo  (25.04.20 18:46:38)