[]

last.fm hk soru

last.fm'e eylül 2019da erişim izni vermişim spotify ile.
şuan baktım güzel infografikler var, ama pro sürüm daha da iyi.

sadece pro'ya sunulan özelliklerden ''ek dinleme raporu istatistikleri'' ni ele alalım.

sadece 1 yıllık verilerime bakmak için eylül 2019da satın alsam pro hesabı, satın aldığım andan itibaren olan ''pro özelliklerini'' mi sunuyor? yoksa en baştan beri olanlara erişebilir miyim?

 
yıllardır last.fm kullanırım ama hiç pro almadım. ama tahminimce en baştan beri olan verilere erişirsiniz öyle bir durumda.

** www.last.fm

şurada şöyle bir madde belirtiyorlar;

Dinleme raporları Last.fm profilinde skropladığın müziğe dayanır ve Aralık 2016 veya daha yeniyse Last.fm'e katıldığın tarihten beri sunulur.
  • dunga  (22.04.20 17:20:26 ~ 17:22:58) 
ben de epeydir kullanırım. eskiden böyle pro benzeri bir şey almışlığım var ama bu özellikler yoktu o zaman. yazıldığı gibi 2016'da geldi demek bu grafikler ve aldığın andan başlamıyor, daha eskileri de gösteriyor. bu arada sadece paypal üzerinden pro alınabiliyordu sanırım ben de bi bakmayı düşünüp paypal olunca türkiye'de kullanılamadığı için vazgeçmiştim. belki oluyodur bi şekilde ama uğraşmadım.


  • tepedeki psychedelic adam  (22.04.20 17:31:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.