Çocuk resim

m.imgur.com kardeşim böyle şeyler çiziyor, olayı ne yani, bizde 12 yaşımızda olduk ama böyle bişey çizmekten aşırı keyif alıyor, neye yorayım, para versen çizmez yaşıtları, herşey çok simetri.

simetrik çizim yapıcam diye svastika çizmeseymiş iyiymiş.
bıyıkları çıkmaya başladı mı, şekli nasıl?

  • Bruce  (21.04.20 20:38:48)
Bıyıkları var hafif ama bana bebek gibi geliyor, gerçi davranışlarıda bebek gibi bilmiyorum, ben onun yaşında kimseye sevgimi gösteremezdim, kıllı mıllı adamım şapur şupur öper beni, svastikayı ben çizdirdim , bunun gibi kar kristallerine benzer şeyler çiziyor, kareleri sayıyor falan.

  • docrivers  (21.04.20 20:56:47)
Temizlik huyları nasıl?

  • ryhmer  (21.04.20 21:22:04)
Hala bebek gibi ya , tertemiz çocuk

  • docrivers  (21.04.20 22:49:54)
Küçükken ben de böyle geometrik çizerdim. Büyüyünce mimar olursun dediler, olmadım.

  • Avoiding The Puddle  (21.04.20 23:07:08)
Çok pimpirikli mi anlamında sormuştum. Yani pek sanmasam da okb ihtimali var bir yandan. Yine de siz başka belirtiler fark etmediyseniz yoktur muhtemelen. Liselilerde (ya da ergenlerde diyelim) oluyor böyle şekil merakı -genelde sözelcilerde çok gördüm bunu.

  • ryhmer  (21.04.20 23:12:53 ~ 23:13:26)
bende çizerdim deli gibi svastika da çizerdim çok ilginç geliyor o arma çocuk yaşta.
sonra bi bok olmadı.arada ofiste çiziyorum kafam doluyken bişiler.

  • jamswety  (21.04.20 23:42:43)
Çok pimpirikli, her sabah beni uyandırır, yatma saati nettir kalkma saati nettir, yiyeceğin yemeğin sağlıklı olup olmadığını sürekli sorar, kahvaltı hazırlar falan , ben onun yaşında da halada tam tersiyim, pimpirik konusunda değişik biri

  • docrivers  (22.04.20 00:08:29)