Blender tavsiyesi

Selamlar,

Mutfakta genel amaçlı kullanım için blender almak istiyoruz fakat şimdiye kadar 2 model aldık ikisi de 15 günde bozuldu.

Tavsiye edeceğiniz model var mıdır?

Teşekkürler

el blenderı mı yoksa büyük olanlardan mı?

el blender'ı için tefal ya da braun tavsiye ederim. yalnız bunların da ucuz modelleri var, ucuz modellerden kaçının derim. bir de ne olursa olsun hiçbir blender ı 1 dakikadan fazla çalıştırmayın.

büyük olanlardan ise philips blender ı kullanıyorum2 yıldır. yoğun kullanmıyoruz ama gene de bir sıkıntı yaşatmadı henüz.
  • cedric tweedledee  (21.04.20 19:31:40)
Hepsi aynı işi yapıyor en ucuz olanını alıp geçin nasıl olsa max 30 saniye çalışacak.

  • jamiro  (21.04.20 20:02:27)
Bizde braun multiquick 9 var oldukca memnunuz.

Yalniz almadan cok baktik ettik, elimizde saglam mi degil mi baktik, internetten motor sorun cikariyor mu baktik.
Misal baktigimiz bir kac modelde motorun cok isinmasindan bahsediyorlardi o yüzden dikkat etmek lazim.
Bu arada ben de turkiyedeyken en ucuzunu almistim, ayni hizda çöp oluyorlar.
  • logisticsmanager  (21.04.20 20:09:30)
ben şunu söyledim. henzü gelmedi ama arzum iyi bir markadır gibi düşündüm aldım.

www.a101.com.tr
  • fosforlu cevriye  (21.04.20 21:44:24)
homend

  • lancelot du lac  (21.04.20 21:53:29)
www.amazon.com.tr

iki ay önce 159 liraya aldık, bugün 199 lira görünüyor. ama memnunuz. ele oturuşu biraz kaba sadece ama blender olarak görevini çok iyi görüyor.
  • burya  (21.04.20 22:03:59)