Nerden hurma alıyorsunuz?

Bugün migros'ta baktım; bütün hurmalar glikoz surupluydu. Ben sağlıklı alternatif diye hurma alıyorum, glikoz suruplu bir sey yiyecek olsam zaten hurma almama gerek kalmaz. Eskiden aldığım turuncu paketli bir marka vardı ama onu da bulamadım. Şu günlerde 10 günde bir markete gidip hemen eve döndüğümden başka marketlere de bakmadim.

Siz bizim bildiğimiz hurmalari nerden alıyorsunuz? Teşekkür ederim şimdiden herkese.

Bizim mahallede İrem kuruyemiş var, oradan aliyoruz ama 100 TL falan kilosu.

Daha uygun alternatif var ise ben de değerlendirebilirim.
  • nucleon  (21.04.20 19:22:21)
Migros'ta tuğba kuruyemiş'in mi can'ın mı ne hurması oluyor ondan aldım birkaç kere ama 3m migros'ta var burada sadece. Onun dışında kuruyemişçiden alıyorum.

  • pati  (21.04.20 19:23:46)
Migros'ta da, kuruyemişçilerde de hurma acayip pahalı. Ben BİM'den alıyorum. BİM'de 4 mevsim hurma var, 1 çeşit. Ama Ramazan geldiği için 4-5 değişik çeşit hurma, hurmalı tatlı vb. de getirdiler. Kilosu 40-50TL civarında...

  • malheiros  (21.04.20 19:37:32)
Ya bimde vardi bir rane cok lezzetliydi ufak adi neydi hatirlamiyorum link bukursam atarim

  • basond  (21.04.20 20:42:02)
Bim ve suny dates

  • Topalordek  (21.04.20 21:29:33)