[]

Farklı bir aile hekiminde muayene

Aile hekimi değiştirme tarihlerinden dolayı şuan işime yaramıyor. Aile hekimim istanbulda ama bir süredir adanadayım. Geri gideceğim için ikameti aldırmadım. Ufak bir tahlil için buradaki herhangi bir aile hekimi işlem yapar mı?
 
Durumu anlatip kendine kaydedip islemimi yapmisti


  • sen nasıl bir insansın  (20.04.20 22:12:19) 
Farklı şehir olduğu için çok sorun çıkarmazlar, msiafirim vs dersiniz.
Aynı şehir olunca genelde 'git kendi hekimine görün' diyorlar.

  • anatomik  (20.04.20 22:17:08) 
babamın ikameti izmirde ama istambuldaki bizim doktor durumu bildiği için hiç sorun çıkarmıyor. durumu anlat yardımcı olurlar.


  • seyduna6687  (20.04.20 23:32:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.