[]

Varil petrol fiyati ne anlama geliyor? biz ne yapabiliriz?

dibi gormus sanirim abd petrolu; ne demek tam olarak bu? biz nimetten faydalanabiliyor muyuz?
 
Vadeli işlemler fiyatlarıydı o sıfıra gelen.


  • sta  (20.04.20 21:46:38) 
anladığım kadarıyla bu petrol fiyatı değil. petrolün asıl fiyatını görmek için brent petrol fiyatına bakmalsınız.
bu fiyat yarın vadesi dolacak olan kontratların fiyatı. yani bu fiyattan petrol almanız mümkün değil. petrol fiyatı eksi olabilir mi? :)

  • etna  (20.04.20 21:47:44 ~ 21:48:06) 
hic bir sey. AMA texastaysan depon varsa ve boşsa tabii ki depoyu fulleyip ustune para alirdin. :)


  • lata  (20.04.20 23:03:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.