[]

Ruslar neden satranç tarihinin en iyileri?

sb.
 
Komünist yapı sen doğduktan sonra "saldım çayıra mevlam kayıra" tipi bir sistemle büyümene izin vermiyordu, doğumdan itibaren seni yeteneklerine göre sınıflandırıp o yönde yoğun bir eğitime maruz bırakıyordu, yani 7-8 yaşından itibaren seni alıp her gün Anatoliy Karpov gibi hocalarla 10 saat bunun antrenmanlarını yaptırdıklarında ister istemez en iyiler senden çıkmaya başlıyordu.


  • angelus  (20.04.20 18:49:45) 
  • fezagezgini  (20.04.20 19:12:33) 
Matematikte çok iyiler çünkü.


  • superfluid  (20.04.20 20:03:03) 
Şurada çok güzel cevaplar var: www.quora.com


  • winston insani  (20.04.20 20:13:05) 
Kültür diyorum bende milli spor gibi bir olay


  • basond  (20.04.20 20:57:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.