[]

Hangi Dyson Elektrikli supurge olsun (kedili ev icin)

sarjli mi kablolu mu?

V11 modeli cok pahali ya, big ball vs olur mu?

evde kedi var, onun disinda tek yasiyorum ama ev cabuk tozlaniyor yani.

eger dyson olmasin diyorsaniz ne onerirsiniz?

 
robot süpürge tavsiye ederim. kedili ev için bire bir. xiaomi stym mop pro modelini aldım. süpürge kullanmayı unuttum o derece faydalı.


  • bugisme  (20.04.20 17:34:55) 
Kesinlikle pratiklik açısından kablosuz olsun, v8 gayet iş görür.


  • hipopotamus  (20.04.20 18:12:14) 
big ball animals pro kullanıyoruz biz, çok memnunum, 2 kedimiz var.
yine de şarjlılar çok daha kullanışlı geliyor bana, ama onlar da yatak ya da koltuk altına girmiyor eksi olarak.

  • ozgur bir kusun hatirati  (20.04.20 18:55:22) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.