Maskelerim bitti napacağım?

5 tanecik maske verdiler eczaneden zaten onlarda bitti napacağım? tekrar şipariş edebilir miyiz?

bana şimdiye kadar hiç maske gelmedi ben napacağım?

  • nabrukk  (20.04.20 00:57:09)
kağıt peçeteye lastik tak kullan.

  • rastinon  (20.04.20 01:16:57)
Maskene kolonya sık ve 1 gun havalandir. Sonra tekrar kullan.

  • prole  (20.04.20 01:24:29)
Kahve filtresi veya peçete ile idare et .

  • dunyatuhaf  (20.04.20 01:28:54)
Kendi maskenizi kendiniz yapabilirsiniz üstelik kullandıktan sonra camaşır makinesinde yüksek ısıda yıkayıp defalarca kullanabilirsiniz.

  • acebi  (20.04.20 01:49:12)
Şöyle bir şey duydum, maskeleri edindiğimiz eczacı söylemiş. İlk maskeyi aldığınız tarihten en az on gün geçmek kaydıyla yeni SMS gelmesini beklemeden, aynı SMS kodu ve kimlik bilgilerinizle maske alabiliyormuşsunuz. Eczacı demiş ki, millet üşüşmesin diye bu bilgiyi çok yaymıyorlar ama böyle bir uygulama mevcut. Teyit edilmeye muhtaç bir bilgi. Biz de doğruluğunu on gün sonra göreceğiz. Bu söylenilenler doğruysa siz de yeni SMS beklemeden, ilk maskeleri aldıktan sonra en az on gün geçmek kaydıyla yeniden maske alabilirsiniz.

  • microfiction  (20.04.20 16:44:49)
maske mi buldun?

dostlar, nereden maske buluyorsunuz bir deyin hele? dışarı çıkamıyoruz...
  • ya ben lan neyse  (20.04.20 16:56:44)
Ben YouTube dan izleyerek maskemi yaptım çok memnunum

  • bbb_1  (21.04.20 20:48:16)
Şal atkı denmiş ama polis sabah işyeri servisinde maske kullanmayanlara 392 lira ceza yazıyor haberiniz olsun.

  • bahoho  (21.04.20 21:19:04)