[]

sağlık ocağında yapılan testler e-nabız sistemine düşüyor mu?

Daha az riskli olur diye hastane yerine sağlık ocağına gidip test yaptıracağım. sonucu gidip almam uzun sürebilir. buradaki testler de e-nabız sistemine düşüyor mu?
 
Düşmüyor da sana verilen kodla il sağlık müdürlüğüne girip bakabiliyorsun internetten.


  • superfluid  (19.04.20 00:27:36) 
test yaptığımda bir kod veriyorlar değil mi? sonuç almaya gittiğimde değil.


  • six packsiz  (19.04.20 00:46:26) 
En son sağlık ocağında kan testi yaptırdım. Kan vermeye gittiğimde kan alma odasının yanındaki kayıt bankosundan bana bir şifre ve internet adresi verdiler. Sonuçlara oradan baktım.


  • prole  (19.04.20 00:46:59 ~ 00:47:44) 
Aynen kan verirken veriliyor o kod.


  • superfluid  (19.04.20 00:48:19) 
Bir önceki Cuma sabahı sağlık ocağında aynı mantıkla kan sayımı için kan verdim. Pazar akşamı ocaktaki muayenem, pazartesi günü de testin sonuçları e-nabız sistemine düştü. Kod vs yok buralarda.


  • crostata  (19.04.20 11:57:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.