[]

Ciltteki kahverengi lekeler icin hangi ürün

Merhaba herkese, cenemde 1-2 ay önce cikan sivilcelerden kalan kahverengi lekeler var bi kac tane, onun disinda sorunsuz kuruya dönük normal bir cildim var, aslinda gayet iyi bakiyorum cildime kullandigim her üründen de cok memnunum ama su minik lekeler gözüme batmaya basladi.
Tavsiye edeceginiz bir urun var midir acaba? Ayrica 1 hafta önce c vitamininli toz halinde kolajen kullanmaya basladim o lekelere bir faydasi olur mu ?
Tesekkurler simdiden.


 
ilginç bir şekilde salyangoz özlü jelin bana faydası olmuştu. madecassol de olur. çay ağacı yağı gibi çeşitli yağları da dene. bunları aralıklı olarak yapmak tek ürünü kullanmaktan daha iyi bence.


  • diffarentiationation  (18.04.20 17:52:32) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.