evde bedava fitness app'i önerisi

çok var ama hepsi bir hafta sonra para istiyor. mesela daily yoga var. onun ücretli ve ücretsiz bölümleri var onun ücretsizleri bana yetiyor, o güzel. buna benzer ücretsiz kullanabileceğimiz, kullandığınız fitness app'i var mı? yani fitness'tan kastım da kendi vücut ağırlığımızla ufak tefek alıştırmalar yaptırsın işte.

ntc.

  • dr doofenshmirtz  (17.04.20 18:30:14)
Ben 30 days challenge kullanıyordum. En son ufak tefek reklamlar çıkıyordu ama tümüyle ücretsizdi. Egzersizleri ufak animasyonlar ile tarif eden, uygulama sırasında ufak detayları türkçe olarak hatırlatan ve faydasını hissettiren bir programdı.

  • burka  (17.04.20 18:36:00)
nike training club +1

  • Golden Ratio  (17.04.20 18:38:54)
adidas training'te hem ücretsiz hem ücretli kısımlar var.

  • sanal uyku  (17.04.20 19:46:00)
bu mesajı yazmak için giriş yaptım, app değil ama efsane bir site

www.darebee.com
  • kumandanim  (17.04.20 20:02:41)
down dog uygulaması var, şu anda 1 mayısa kadar ücretsiz, eğer edu uzantılı bir mailiniz varsa sitesinde form doldurup 1 temmuza kadar ücretsiz kullanabilirsiniz. firmanın toplam 4 uygulaması var hepsi aynı şekilde.

  • ruz  (17.04.20 21:27:27)