[]

Kadıköy'de sanalmarket kullanabilen var mı?

Yeldeğirmeni tarafındayız, iki hafta önce ansızın ertesi güne boş sipariş saati yakalayıp sipariş vermiştim, şimdi kaç gündür gece yarısı bile dolu oluyor hepsi. Yeni sipariş saatlerinin açıldığı saat filan mı değişti acaba?
 
hangi market?

migros, makro gece yarısı 00:00'da bir sonraki (4.) güne yer açıyor.
getir halihazırda aktif.
  • rewlack  (16.04.20 18:28:32) 
Migros sanalmarket, 12'de baktığımda 4 gün sonra yine boş görünmüyor...


  • gmzo  (16.04.20 19:36:22) 
Kadıköy'de getirbüyük hizmeti başladı. Migros'un sırasını beklemektense alternatif olarak acil ihtiyaçlar için değerlendirilebilir.


  • desdenova34  (16.04.20 20:17:35) 
Getirbüyük + 1,5 saat ama eksiksiz getiriyorlar


  • condom kurşunu  (16.04.20 20:19:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.