bulaşık makinesine giriş 101

merhaba, bulaşık makinesi almaya niyetliyim ama hiç fikrim yok neye bakmam gerektiği konusunda.
iki kişiyiz. yemek yapma sıklığı: haftada 2-3.
bütçem çok yüksek değil max: 2000 (esneme yapamam)

En ucuzu tabii ki al gec

edit: altus al. bildiğin arçelik üzerinde sadece altus yazıyor. sorun çıkarırsa tamiri de çok kolay ve masrafsız olur.

www.mediamarkt.com.tr

bendeki bu. çelik kazan içi. ön yıkama denen saçma programı saymazsak gayet işe yarar da 3 programı var.
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (16.04.20 13:05:02 ~ 20:22:15)
2 programlı bir makine işinizi çözer, 4 yıldan bu yana altus kullanıyorum bence markanın bir önemi yok eğer kalabalık bir aile değilseniz.

  • paramolacak  (16.04.20 13:05:43)
www.arcelik.com.tr

bende bundan var. Gayet güzel.
  • himmet dayi  (16.04.20 13:12:37)
Ne alirsaniz alin min ayda bir makine temizleyici ile boş çalıştırın.
Cok fazla program olmasina da gerek yok. Bir kisa program bir uzun olsa yeter.

  • oksijensiznefes  (16.04.20 13:21:19)
Kısa programı var mı ona bakın. Bence en önemlisi o. Bir de yeni makinelerde standard çatal bıçakları dizmeniz gereken bir raf var. Ben rafla uğraşmak istemediğim için sepet olanından almıştım.

  • SiyamkedisiZorro  (16.04.20 13:23:35)
plastik kazan olmasın, çatal bıçak rafı yerine sepet olsun.

  • inheritance  (16.04.20 13:31:31)
Plastik kazan olmasin +1 koku yapiyor

  • 65 derece  (16.04.20 14:01:21)