Getir uygulaması Uno simit

Merhaba,

Tabi simit yemezsek ölmeyiz ama canımız epey simit çekiyor günlerdir :)
Getir uygulamasında Uno markalı simit satışı görünüyor. Bu simitler uno ekmekler gibi kapalı pakette mi geliyor yoksa açık simit gibi mi? Hijyen konusunda güvenilir midir, son zamanlarda alan oldu mu?

Teşekkürler şimdiden.

son zamanda almadım ama hep pakette oluyor onlar. bu arada evde simit yapmak baya kolay aslında bi düşünün derim.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (15.04.20 21:34:40)
dondurulmuş olduklarının farkındayız değil mi?
açık gelmesi imkansız ayrıca fırına atacaksınız. yani açık bile gelse sıkıntı yok.

  • ozdek  (15.04.20 21:46:37)
Onlar kese kağıdında geliyor. Sanırım orda fırında pisiriliyor.Acık simidin kese kagidina konulmuş halı gibi düşünün. Temassız teslimat varsa tercih edin.

Dondurulmuş olan pakettekiler ayrı.
  • ırene adler  (15.04.20 21:51:01)
konu dondurulmuş olanlarsa eğer normal çıt çıtlı donmuş pakette geliyor. açıksa kese kağıdında

  • biseysorucam  (15.04.20 21:52:33)
Dondurulmuş değil, tazesini sormuştum. Resmi ekledim. Bu durumda kese kağıdında geliyor, teşekkürler herkese.

  • aykaranlık  (15.04.20 22:00:29)