[]

kargo hızı

kargo şirketleri bu günlerde de aynı hızla mı çalışıyor ? corona nedeniyle yavaşlama oldu mu? etkisi olduysa, normale göre kaç gün gecikmeli geliyor ?
 
4 5 kere istanbuldan ankaraya geldi. değişim yok. 1 günde geliyor


  • glamdr1ng  (15.04.20 19:04:55) 
kargo firmaları ekstra eleman işe aldılar. aşırı yoğunluk var. şu anda adam bulup çalıştıramıyorsun. getir vb. aynı. biraz geç gelir.


  • iddaaci  (15.04.20 19:05:07) 
Biz un aldık getirmediler. Normalde olmuyordu bizim bölgede eve geldik bulamadık olayı.


  • slow like honey  (15.04.20 19:23:44) 
evimin dibindeki kargo gelmedi 2 gündür, yurtiçi, yürüyerek gidip şubeden almak da istemiyorum bir umuttur yaşamak diyip evimde bekliyorum hala


  • nahtoderfahrung  (15.04.20 19:24:14 ~ 19:24:35) 
Eskiden daha hızlı gibi,yeni elemanlar almışlar.genelde günlük ulaşıyor alınanlar.


  • duptıs  (15.04.20 19:45:36) 
şansa bağlı tamamen. ama sürat kargodan uzak dur. mümkünse aras'tan da.


  • jelly bear  (15.04.20 20:11:37) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.