[]

Bu Türk Telekom benimle dalga mı geçiyor?

7 8 aydır nakil olmayan bir internetim var. Bunun için ev değiştirdim ama yine olmadı. Uzun bir süre vazgeçtim, corona yüzünden ailrmin yanına gelince barş buraya nakil edeyim dedim. Başvurdum sorun yok ama bugün aradım kendilerini olumsux sonuçlandığını söylediler.nedeni bilinmiyor, bana kesinlikle haber verilmiyor. Her ay 1 mb bile kullanmadığım faturayı da ödetiyorlar bana. Valla elime bi türk telekom çalışanı geçse döveceğim, o derece sinir ettiler beni. Napayım ben kafayı yicem.
 
Twitterdan yazın


  • fezagezgini  (14.04.20 14:02:57) 
nakil işi yaş. iptal ettirip yeni abone olursan hemen halloluyor. Başıma aynısı geldi ya donduracaksın aboneliğini ya da iptal edeceksin. İnat ettim ikisini de yapmadım, faturaları da ödemedim. Sonuç avukat yoluyla tahsil ettiler:)


  • Restclean  (14.04.20 18:57:55) 
@restclean bende 6 7 ay ödemedim geçen hepsini aldılar oçlar djdjd


  • valarmurgulis  (14.04.20 19:18:56) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.