Bim, a101 vs.nin hala aktüel ürün satması sorumsuzluk değil mi?

sabahları bu marketlerin önü kadın dolu. adamlar kar edeceğiz diye hala "bu cuma bim'de neler var?" diye reklam yapıyor.

o kadar şeye yasak geldi bunu mu düşünemediler?

Kadinlar kapida kalabalik yapiyor diye urunun satisini durdurmak ne kadar dogru? Insanlarin birbirleri arasindaki mesafeyi koruyarak sira olduklari, iceriye de ufak gruplar halinde alindiklari bir sistem daha mantikli olur.

  • pike  (14.04.20 00:18:06)
Firsat urunlerinde İnsanların mesafeyi koruması falan ancak norvecte oluyor kucuk gruplar halinde sistemi var ve uygulaniyor ama bu tarz az gelen urunlerde o teyzeler asla bu kuralı dinlemiyor

  • basond  (14.04.20 07:15:20)
dün a101de giriş kapısında bir görevli bekliyordu
içeriye biraz müşteri varmış
marketten çıkan her kişi için dışarıdan bir kişi içeri alıyordu

sistem basit aslında kasada bekleyeceğine açık havada bekliyorsun
  • bir soru sorcam  (14.04.20 09:49:53)