[]

bu dolap kilidinin adı ne? (capsli)

internetten alacağım hangi isimle aratacağımı bilmiyorum.
ibb.co 
Mafsallı bi şeye benziyo ama çözemedim kilide de benzemiyo


  • yeliz adeley  (13.04.20 20:31:47) 
www.toolstation.com

fotodan anlayamadım da istediğin şey şu mu? veya böyle bi şey mi?

edit: şu galiba. tr.aliexpress.com

türkçesini bulursun herhalde ben bilmiyorum
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (13.04.20 21:45:06 ~ 21:51:29) 
Ne işe yaradığını anladım, sürgü kapağı kapatınca karşılığı yakalayıp içe katlanarak kapağı tutuyor büyük ihtimal ile.

Çok aradım ama ben de bulamadım internette, ama fiziki olarak bulunmayacak bir şey değil.

Mobilya malzemesi satan nablburlara gidip fotoyu göstersen aynısını ya da çok benzerini verirler.

İstanbul avrupa yakası için çağlayan caddesi, ikitelli keresteciler sitesi, anadolu yakası için dudullu nato yolu cd, pendik üst kaynarca, fetih mahallesi.
  • John Bloor  (14.04.20 10:25:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.