Gmail hesabımdan atılan spam mail

Merhaba duyuru sakinleri;

Biraz önce gmail hesabıma girdiğimde "delivery failure" mesajları ile karşılaştım. Bütün kontaklarıma şu aşağıdaki mail gitmiş. Nasıl oluyor şimdi bu iş anlayamadım.

Hi friend
I have recieved a laptop again from the Chinese company whose website
is www.lonbng.info it aslo takes less than one week to get it. it has
cheap price and high quality too.i have to tell this good news to
you.there are many electronic products in their website.they can aslo
deal with the tariff for us.
this is a good chance.i hope you can share the happiness of shopping
in this website with me.

N'apmışlar caanım mailime.

sadece sizin email adresinizin ismi kullanilarak saga sola mesaj atilmis. ama sizin hesabiniz kullanilmamis sanirsam. delivery failure da otomatikman sizin maile gelmis mailler yerine ulasmayinca.

siz yine de garanti olsun diye sifreyi filan degistirin.
  • yirtik foto  (29.04.10 00:33:20)
bu arada zaten herhangi birisinin adına mail atılabiliyor gösterilebiliyor. yani atıyorum, ben sana suleyman@demirel.com adresinden de mail atabilirim.

önemli mi, bilemedim
  • otcan  (29.04.10 11:13:07)