[]

odadan kacis oyunu tavsiyesi - online

merhaba evde oturmaktan bunalanlar,

yok ben aslinda bunalmadim da, boyle bulmacali oyunlari severim. uzerim atacaginiz online odadan kacis oyunu oneriniz varsa cok sevinirim.

yillardir oynamamistim az once "magician room 2"yi oynadim, fena degildi. yasasin flash oyunlar.

tesekkurler simdiden.

 
tam oalarak odadan kaçış değil de sürekli bişeyler bulmacalar ipucları filan var bu sitede www.365escape.com ben her gün bir iki tane oynuyorum. yaşasın flash oyunlar +1


  • hypathia  (12.04.20 23:12:41) 
armorgames.com a girip escape yazınca efsane oyunlar çıkıyor.
high rates falan diye sıralatabiliyorsun. güzel online oyun sitesidir.

  • whi  (12.04.20 23:23:39) 
  • whi  (12.04.20 23:25:28) 
android'de the room, the room two, the room three, the room: old sins falan var. the room ve the room two'yu keyifle oynadım, diğerlerini almadım henüz.


  • nabrukk  (12.04.20 23:30:47) 
rusty lake serisi benim için vazgeçilmezdir hem konu hem müzik olarak harika


  • apocalipy  (13.04.20 05:08:08) 
Üsttekilere katılmakla birlikte The House of Da Vinci 1-2'yi de öneririm. Grafikleri Room'lara benzer ama oyunu daha zor.
Agent A: A Puzzle in Disguise yine iki oyun. Grafikleri nispeten daha kötü diğerlerine göre ama bulmacaları çok güzel.
Şimdi kitaplığıma baktım, aradaki ıvır zıvır escape zımbırtılarını geçiyorum ve en güzelleri ekliyorum:
Isoland 1-2 yine çok güzel oyunlar.
Returner diye bir oyun var, bulmacaları fena değil ama genelde grafik ve hikaye kasmışlar diye çok beğenemedim. Habire oyun bölünüp hikaye içinde yönerge veriliyor, gıcık.
Efsanelerden Machinarium'u kesin oynayın zaten, onunla birlikte Tiny Thief vardı.
Lost City, Meridian 157: Prologue, The Secret of Grisly Manor, Return to Grisly Manor, Tiny Room Dtories: Town Mistery.
  • mor bembombom  (13.04.20 07:54:56 ~ 08:19:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.