[]

sözlük her tıklamada tam sayfa reklam veriyor bu ne? sizde de öyle mi?

15-16 yıllık yazar hesabım var. her tıklamada tam sayfa reklam çıkıyor...

sizde de böyle mi?


 
evet aynen öyle.


  • hem şişko hem deli  (12.04.20 22:10:02) 
adblock olmazsa sözlükte dolaşılamıyor malesef.

eğer adblock için emek hırsızlığı diyorsanız, para ateşlemekten başka çare yok. bilerek yapıyorlar zira.
  • avianthem  (12.04.20 22:16:07) 
emek hırsızlığı mı :)

kimin emeğini kimden çalıyoruz? sözlük emekçileri kim ki?
  • himmet dayi  (12.04.20 22:21:40 ~ 22:21:54) 
osx de hiç bir adblock çalışmıyor artık.


  • hem şişko hem deli  (12.04.20 22:37:16) 
Mobile cihazlar için operayi öneririm. Mobilr olmayan için de bir adblocker kurmak zorundasiniz tarayıcıniza. Önerim ublock origin.

Cihazınız android ve tüm uygulamalardaki reklamlari engellemek isterseniz blockada var (markette yok, apk ile kuruluyor)
  • biseysorcaktim  (12.04.20 22:55:08) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.