Şarkıların %50 yavaşlatılmış coverlarını yapsam çok mu iğrenç olur?

Can sıkıntısından bi şeylere sardım. Youtube'da xyz but slowed down gibi versiyonları oluyor bazı şarkıların.
Mesela hey there delilah diye bi şarkı var, yarı yarıya yavaş çalıp söyledim. Çok mu iğrenç olmuş? :D

- sesimi kullanmayı bilmiyorum, o kısmı görmezden gelin lütfen. tşk.

vocaroo.com

güzel fikir. dinledim, bence olmuş.

  • MtKrt  (12.04.20 20:48:56)
Normal bir dinleyici olarak ben beğendim, güzel olmuş :)
Öyle pek yavaş da gelmedi, slow bir şarkı gibi.

Normalde hızlı tempo olan başka şarkıları da deneyebilirsiniz belki.
  • senolll  (12.04.20 20:50:44)
Teknik olarak yorum yapmayacağım anlamıyorum çok, şarkıyı da bilmiyorum o yüzden şarkıyı bilenlere garip gelirse onu bilemem. Ben bir anormallik görmedim. Deneyin ne sakıncası olabilir ki hepimiz boşuz zaten.

  • eatpraylaw  (12.04.20 21:01:12)
çok sevdiğim şarkılardan biridir. siz de bu işi başarmışsınız gibi geldi. güzel olmuş :)

  • a darkness coming  (12.04.20 21:05:16)
Valla sonuna kadar dinledim ve çok beğendim. Daha başka olsa dinlerdim yani. Bence devam etmelisiniz.

  • Amaranta ursula  (12.04.20 21:10:04)
O zaman yenisi geldi, bu daha iyi gibi sanki :)

vocaroo.com
  • hadi ya la  (12.04.20 22:31:25 ~ 23:01:34)
yenisi daha da güzel olmuş. bence her şey tam kararında.

  • MtKrt  (12.04.20 22:34:29)
Açıkçası ben ilki kadar beğenmedim ikincisini. Bunda Crazy' nin şu versiyonunu daha çok sevmemin etkisi olabilir:youtu.be

  • Amaranta ursula  (12.04.20 22:46:53)
eline ağzına sağlık, çok güzel olmuş, farklı duygular yaşadım..
ilginç fikir bence yürü buradan

  • gadlemler  (13.04.20 02:01:23)
ikisi de güzel ama ilki daha güzel

  • Fusha  (13.04.20 10:04:33)