[]

Şu pc ile bannerlord oynayabilir miyim?

Amd fx 8320 eight core processor 3,5ghz
8gb ram
64bit işletim sistemi
Radeon 7800 series hd ekran kartı

 
pcgamebenchmark diye bir site var. bunları oraya girin o size söyler


  • mehmed resad  (12.04.20 15:32:24) 
minimum sistem gereksinimlerini ıkına sıkına karşılıyor hocam ama kendi deneyimlerimden oyunu açar ama keyif alamazsın diye düşünüyorum hocam.

ryzen 2600 1070ti 16 gb ddr4 bellek üçlüsüyle toplu savaşlarda yer yer fps droplar oluyor bende öyle düşünebilirsin :)

erken erişimde olduğu için optimizasyon henüz yeterli değil. tam sürüm çıktığında bir ihtimal diyeceğim ama şu aşamada savaşlara girmeden simulate ederek oynayabilirsiniz diye düşünüyorum.

steam'den alıp deneyip, oynanacak gibi değilse iade etme seçeneğini düşünebilirsiniz çok merak ediyorsanız.
  • syozkn  (12.04.20 16:01:17) 
Oyun Geforce Now'a eklendi. Eğer aboneliğiniz varsa oradan sorunsuzca oynayabilirsiniz. Ama şu anda abonelikler kapalı olduğu için ücretsiz sürümü deneyebilirsiniz ama o da 1 saatlik sekanslar halinde oynayabilirsiniz. Sözlükte VPN ile Kanada'dan falan abone olunduğunu okumuştum isterseniz o şekilde deneyebilirsiniz. Bu arada aylık 5 € falan ama 3 ay ücretsiz kullanılıyor ödemeler başlamadan.


  • İnatçılığın yeryüzündeki temsilcisi  (12.04.20 17:15:27) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.