Karantinada giyecek alışverişi

Massimoyla derimodda bişeyler begendim. Hemen gelir mi temiz bir şekilde gelir mi tam emin olamadım. Siz bu dönemde online giysi alışvrişi yaptınız mu nerelerden yaptınız teslimat sırasında sorun yşaadınız mı?

acil ihtiyaç olmadığı taktirde kuryeleri çalıştırmamak gerek diye düşünüyorum.
yoksa zaten adamlar sipariş aldıklarına göre gönderimde sorun yaşatmazlar

  • gazozailacatmauzmani  (12.04.20 12:22:56)
virüs yayılımı ve kargo çalışanlarının sağlığını ve dolayısıyla toplumun sağlığını riske atma sorunu yaşanır. yapılmamalı. kargo çalışanları günlerdir bas bas bağırıyor risk altında çalışıyoruz, iş yerinde baskı altındayız, güvencemiz yok diye.

  • snape i başından beri tanırım  (12.04.20 12:54:32 ~ 12:55:17)
şu dönemde firmalar sırf satmak için indirim yapıyorlar ama hiçbirini şu an almıyorum. şu anda almazsam beni hiç zorlamayacak ayakkabı gibi ürünleri alırsam hem bana bulaşı riskini arttırırım hem de kargocu arkadaşlara durduk yere fazladan yük olurum. bunu yapacak kadar bencil ve sorumsuz değilim. ne kadar az insanla temas etseler/etsek o kadar iyi.

ciddi bi durum bu. bence bu fedakarlık değil ama azıcık fedakarlıktan kimse ölmez.
  • durme  (12.04.20 13:25:31 ~ 13:26:13)