[]

sokağa çıkmam gerekiyor - hangi benzinciler açık? istanbul anadolu

ofiste sabahlamam gerekti, burada gerçekten 2 gün için değil bir öğünlük bile yiyecek yok.

şaka gibi ama gerçek (:

bir tane kedimi taşıma çantasına koyarak benzinci bulmaya çalışacağım. polis çevirirse kedimi veterinere götürüyorum demeyi planlıyorum.

gerçekten su bile kalmamış.

sizlere geri döndüğümde gelişmelerden bahsederim :(

bana şans dileyin. artık cezası neyse öderiz. dışardaki gözlemlerimi sizinle paylaşacağım.

en çok benzinci e5te olduğu için e5e güzergahında benzinci bakacağım.

etraf o kadar sessiz ki, gerçekten kimse çıkmıyor :o

edit: dün gece çıkanlarla da manyak gibi taşak geçmiştim :( bütün arkadaşlarıma hakaret ettim o derece neden tekele koşuştunuz diye :D

ki saat 23.40 ta benim tam karşımdaki boştu - 2 ye kadar açıktı :D

edit2: şu an tam sokağımdan 4 adet bekçi geçti. :o

 
getir banabi?


  • valkin rockefeller  (11.04.20 12:46:40) 
Seni ifşalardan hatırlıyorum. Ceza yazmazlar sana, rahat ol champ...

Markete, fırına gitmek bile yasak. Ablamların kapıya ekmek getirmişler 3 TL'den vermişler. Bizde kimse getirmedi, sabah millet fırına gitti bizim binadan, köpeğini gezdirmeye (wc) çıkaranlar da olmuş. Kurallar neye göre işliyor inan bunu kimse bilmiyor. Herkes kafasına göre takılıyor.
  • Cesario  (11.04.20 12:53:39) 
Bizim sokakta da bekçiler volta atıyor. Sabah erken saatte çok sayıda fırına giden gördüm. Safranbolu Fırın gibi yerler varsa yakınınızda sadece ekmek değil yiyecek çok şey bulabilirsiniz. (ekmek, poğaça, simit, zeytinyağlı sarma vs ilk aklıma gelenler, su da olabilir, cafe mantığında biraz)

Kediye de eziyet olmasın, eczaneye gidiyorum dersiniz?

Getir ve banabi motorları da geçiyor sürekli. Oradan çağırmak en mantıklısı ama yoğun olabilirler.
  • hair freak  (11.04.20 12:53:56 ~ 12:55:46) 
155 i aramadan, durumunu söylemeden çıkma 3000 lira ceza kesseler canın sıkılır.

ara kuralını falan öğren neymiş, ona göre çık ya da başka bir sonuç üret.

çıkma derlerse vefa grubunu sana yönlendirmek zorundalar, sen de adan z ye ne eksiğin var söyler aldırırsın. ne yapıcan aç aç durcak halin yok ya.
  • hem şişko hem deli  (11.04.20 13:01:55 ~ 13:07:29) 
banabi çalışıyor. normalde 10 lira olan minimum tutarı 30 lira yapmışlar ama... can sağlığı.


  • metrobus yoluna kacan angus  (11.04.20 13:19:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.