[]

akıllı olmayan televizyonları akıllı yapan

internete bağlayan bir aparat varmış, kullanan marka model tavsiyesi verebilir mi? chromecast mi diye düşündüm ama değil çünkü chromecast pc'yi tv üzerinden izlemeye imkan veriyor.
 
Xiaomi Mi Box S 4K Android TV Box Media Player


  • sta  (11.04.20 12:20:08) 
Detayda boğulmadan en temizi bu yukarıdaki.
Ayrıca dark in üst modelini (unuttum şimdi) indirimden almıştım o da sorunsuz

  • kisa  (11.04.20 12:42:19) 
Chromecast'in pc'yi tv üzerinden izletmesi ikincil özelliği. Aslen verdiğiniz talimata göre ilgili içeriği internetten kendisi çekerek kendisi oynatıyor. Talimatı telefon ya da pc'den alıp işini kendi gören bir yaratık chromecast.


  • joker hakki  (11.04.20 13:09:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.