işyerinde hediyesini kabul etmediğim asalak bana takmış

başka departmanın müdürü bu karı

sabah izin günümde 7.20 de 3 kez cevapsiz arayıp,

aynen şunları yazdı:

Günaydın Xxxxx Ben zübeyde

Aradım sizi Müsait değildiniz galiba

Bilmeyerek seni üzecek bir davranışda bulunduysam özür dilerim

Kimsenin özellikle senin kalbini kırmak istemem

Hatam olduysa lütfen bana söyleyin ki birdaha yapmim

Hayırlı Cumalar (Gül)

Üstüne arayıp;

bunları tekrarladı.

ben de izindeyim ve sabah 7.30 dedim. bunu konuşmak için çok uygun bir saat değil dedim.

Hala uzattı. Annem babam namaz kılıyor demiştiniz dedi. (evet laf arasında patronumla böyle bir şey konuşmuştuk ama tamamen alakalı bir diyalogtu, detayına girmeyeyim)

ben umreye gittim. size de hurma getirmek istiyorum dedi.

ben de;

Ben işimin gereğini yapıyorum.
Talimatları X Beyden alırım.
Personelden şahsi hediye kabul etmiyorum.
Hatta biri var kapatmam lazım dedim.

Şimdi bu eskisinin yerine gelen yeni yalaka oldu, öyle söyleyeyim.

Buna napayım?

Cidden izin günümü piç etti...

Işverene de mesaj attım. Sorun var sabah arandım diye. Personelden hediye kabul etmiyorum dedim.

inanma seni s... corona bulaştıracak.
kaç kaç kaç

sabahın 7sinde aramak nedir ya. şizo

bence tavrını değiştirme, hiç samimi gelmiyor.
  • MtKrt  (10.04.20 21:11:59 ~ 21:13:16)
sabah 7.30'da aranir mi ya, imkaniniz varsa engelleyin. sizi arayamasin bir daha.

cok acil ve kritik bir durum olmadikca insan bir baskasini sabah 7 bucukta neden arasin ki? hic mantikli degil.
  • the end of time  (10.04.20 21:40:01)
öncelikle hiçbir şey anlamadığımı belirtmek isterim :) neden aramış ne demiş niye demiş aklımda deli sorular.

7.30 da acil bir durum olmadıkça kimse kimseyi aramamalı der kaçarım.

edit.

yani aslında iyi niyet gibi ama sabahın köründe hoş olmamış. size asılıyor belli. kalbini kırmayın. mesafe koyun.
bu aralar sakın dışarıdan da bir şey yemeyin. özellikle umreden gelen hurma deyince aklımda corona partisi canlanıyor.
  • insomni4c  (10.04.20 21:46:26 ~ 21:51:26)
Bu kadin ne yapmis ben anlamadim.hediye mi gondeermis, neden ? Kim neden kabul etmemis?

  • tunaktunaktun  (10.04.20 23:35:28)
ben de olayı anlamayanlardanım.
acaba dini bi hediye verdim ama kabul etmedi pis ateist tarzında dedikodumu yapacak?

  • spherical  (10.04.20 23:42:32)
özet: beni olayların içine çekmeye çalıştı.

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (11.04.20 00:37:32)
Ne anlatmak ve nereye varmak istediğini anlayamadık dostum, daha düzgün bir şekilde yazarsan, daha az detaylı ama konu merkezli olacak şekilde.

  • Avoiding The Puddle  (11.04.20 00:54:49)
Kadın manyak belli ama aşırı tepki vermişsiniz.

  • prodeq  (11.04.20 08:29:58)
hocam kadın size yurumus

1-yapılması gereken kusura bakmayın musait degilim demek hurma icin gerek yok demek
keserse ok - kesmezse olayı isverene bildirmek durumunda kalacagim demek is dısı aranma durumunda

2-icimdeki redpill ci diyor ki
bu bir bayan personele yapılsaydı
sizi isverene sikayet ederdi hayatınızı silerdi
bir erkek bunu niye yapmasın

3- ama "sorun var sabah arandım. personelden hediye kabul etmiyorum"
mesajı da biraz loser gibi geldi
sanki isini gordurmek icin rusvet veren biri var
sen de personelsin o da personel. neyin kafası bu
  • kingcyrax  (11.04.20 09:26:05)