Fiber altyapı sorusu

Merhaba, oturduğum bina yeni yapıldığı için internet altyapısı yoktu 2 seneyi geçti tabi, geçen gün iki kişi gelip her daireye kablolar ve bina girişine kablo çekip bıraktılar altyapı geleceğini söylediler. Telefon kutusu mevcut binada, bundan sonrasını biz mi halledeceğiz yoksa tekrar gelecekler mi?

Türk Telekom’un yaptığı; hizliresim.com

Binadaki telefon kutusu; hizliresim.com

internet şirketleri ile görüşüp fiberin olup olmadığını teyit edebilirsiniz. fiber var ise zaten bağlantı için geliyorlar.

  • tantunisultansuleyman  (10.04.20 14:12:15)
Oo hayirli olsun. Gpon alt yaspisi kurmuslar. Mis gibi. Simdi siz telekoma gidip/arayip basvurunuzu yapacaksiniz. Daha once yapmissaniz bi tiklatmanizda fayda var. Onlar modemi, routeru her bir seyi getirip kuruyorlar. Hazir olunca bi ozel mesajinizi alirim :)

  • Kirmizibavul  (10.04.20 14:15:00)