haftasonu sokağa çıkma yasağı gelecekmiş

işveren aradı. istihbarat almışlar. izinden erken çağırıyor.

var mı böyle bi kulis?

yoo? bence izinden erken çağırmak için bir bahane

  • oekuklu  (10.04.20 13:40:44)
bu devirde her gerizekalidan boyle duyumlar cikiyor. 2 hafta once de bi yakinim, arkadasin amir dayisina yazi gelmis. sokaga cikmak yasaklanacak. kimseye soyleme demisti. onaylanmis bir bilgi olarak ayin 23'u mu ne diyolardi onun icin. duruma gore karar verilecek.

  • buenosdias  (10.04.20 13:41:32 ~ 13:41:58)
@cesario +1
1 aydır her haftasonu sokağa çıkma yasağı geliyor ve çok sağlam istihbarattan geliyor.
yalan dolan, yani tabi ki gelebilir ama istihbarat olayı yalan dolan.
  • teritori  (10.04.20 14:05:29)
www.hurriyet.com.tr

şu haberi o şekilde yorumlamış olabilirler.
  • inheritance  (10.04.20 14:33:36)
En son 3 hafta once saray basdanismaninin kuzeni vermisti bu bilgiyi. He deyip gecin.

  • brkylmz  (10.04.20 14:43:08)
esas kulis sendeymiş hocam. sana sormak lazım

  • fezagezgini  (10.04.20 14:57:31)
Sokağa çıkma yasağı gelmeyecek arkadaşlar. Bir istihbaratım yok ama mantık kurarsak ülkede ekonomi kötü, gelişmiş ülkeler halkına maddi destek sağlarken türkiye bağış topluyor ve üretim kayıplarını karşılamak için patronlara dağıtıyor. Ayrıca atabilecekleri adımlar hala var. Mesela akşam 9dan sabah 6ya kadar sokağa çıkma yasağı ilan ederler genel bir yasaktan önce, veya belirli mahalleleri ve ilçeleri karantina altına alırlar büyükşehirlerde.

Kısaca akşam çıkıp da “gece 12den itibaren tüm vatandaşlarımızın zaruri ihtiyaçları dışında evde karantinada kalması zorunlu hale getirilecektir” diye bir açıklama yapacak durumda değiliz. Olması gerekir mi? Gerekir ancak mümkün değil

edit: ahahah tam olarak öyle yaptılar, ama sadece haftasonu
  • dog day afternoon  (10.04.20 15:00:21 ~ 23:37:30)
Böyle bir kulis bilgisi yok.

  • allah yazdiysa bozsun  (10.04.20 15:33:18)
Fısıltı gazetesine değil resmi açıklamalara itibar ediniz.

  • acebi  (10.04.20 16:16:39)
patronun istihbaratı sağlammış saygılar :D

  • ManikD  (10.04.20 21:58:27)
Saygı sunmaya geldim. O kadar emindim ki kendimden. Abiye/ablaya saygılar hürmetler

  • allah yazdiysa bozsun  (10.04.20 23:10:51)
tukurdugumu yalamaya geldim:)

  • buenosdias  (10.04.20 23:42:04)
sonunda birisi tutturacaktı o da sizin patron oldu. jackpot :)

  • brkylmz  (11.04.20 11:32:03)
üst düzeyle çalışıyorum. istihbarat cumhurbaşkanlığından geldi.

  • market_arabasıyla_terör_estiren_trafik_canava  (11.04.20 11:45:08)