Havale ile alışverişle ilgili

İyi günler herkese, bir siteyle bi ürün hakkında fiyat anlaşması yapmaya çalışıyorum. Sallıyorum kredi kartına 5500 dediği ürüne havale olursa 5300 olur dedi.Bu kart kesinti yapmadığı için normaldir değil mi ?

Birde satın alma yerinde 5500 yazıcak havale yapıcam 5300 mesela anlaştığımıza göre ben havale yaptıktan sonra eksik göndermişsiniz geri kalanını da gönderin gibi bir iddiada bulunup ürünü göndermeme paraya yatma gibi bir durumu olur mu ? mail yazışmaları olacak sonuçta böyle bir şey yapmazlar sanırım yanlış mı düşünüyorum ?

Sepetteki ürünü göndereceğim ücretle aynı görmeliyim bir şekilde yoksa hani kupon tanımlayın onu gireyim o değer gözüksün demeli miyim ? yazıştığım firma da bilinmeyen güvenilmez bir firma değil ama aklıma cins cins şeyler geliyor :)

Dikkat etmem gereken bir şey varsa yazabilirseniz sevinirim.

Köklü ve kurumsal bir firmaysa sıkıntı olmaz, faturayı 5300 kesip gönderecekler zaten.

Sanırım online alışveriş alt yapıları pek kullanışlı değil, havale ile ödeme seçince sepet direkt 5300 liraya düşmeliydi.
  • John Bloor  (10.04.20 10:23:44)