maskeleriniz geldi mi?

deli olacağım, ne eczanelerden maske satın alabiliyorum ne de internet başvurum sonucunda (hem ptt hem de e-devlet üzerinden) maskeye ulaşabildim. merak ettiğim internetten başvuru yapıp maskeleri eline ulaşan oldu mu? öyleyse bu başvuruyu nereden/ne zaman yaptınız?

esnaf + kurye olduğum için en riskli iş gruplarından birindeyim. en kısa sürede nasıl maske temin edebilirim?

Gelmedi.
Sipariş verilebileceği duyurulduğu akşam her iki platformdan da sipariş verdim.
İstanbul'da dağıtıma başlanmış diye haberlerde gördüm. Öncelik verilmiş olabilir.
  • livaneli kadir  (10.04.20 02:14:36)
  • acebi  (10.04.20 07:48:20)
valla bize gelmedi öyle bişey bekliyoruz ama yok hala hayretler içersindeyim

  • Efespilsen  (10.04.20 08:58:09)
hayır, eczaneden alınacak kodla falan diyorlardı, son durum ne bilmiyorum.

  • not dark yet  (10.04.20 10:02:49)
evet, bizim maskelerimiz kargo yoluyla bu sabah itibariyle geldi ancak getirme sıralamasının neye göre yapıldığı hakkında bir fikrim yok.

  • einsteinin kedisi  (10.04.20 13:13:02)
gelmedi ama erken geldilerse zili duymamış olabilir miyim diye şüphelenmedim de değil.

  • windows95  (10.04.20 13:16:37)
hem epttavm hem edevlete başvurdum.
geleceğine inanmıyorum, sıkıntıdan başvurdum.
bu kadar hızlı dağıtımı ancak noel baba yapabilir.
bir marketten 50 tane almıştım, duruyor evde. lazım olmuyor pek, bana 6 ay yeter.
  • aslindasorunumpsikolojik  (10.04.20 14:04:33)
Gelmedi ama 2 yerden maske geldi

1) Antalya Organize Sanayi işyerlerine ücretsiz maske dağıttı.
2) Antalya Konyaaltı Belediyesi evimize kadar ücretsiz maske getirdi.

Buradan kendilerine sevgilerimi saygılarımı iletiyorum.
  • kimlanbu  (10.04.20 15:16:01)
ıslak mendille maske yapma videoları var. Islak mendille yapıp zaruri ihtiyacını görebilirsin sonrası da Allah kerim artık bakalım.

  • kraldan cok kralci  (10.04.20 15:33:55)