johnny depp filmi arıyorum. aslında soruyorum :)

karayip korsanları
sweney todd
sleepy hollow
edward scissorhands
tarzındaki filmlerini seviyorum. var mıdır başka bu tarz? (alice in wonderland ve finding neverlandi henüz izlemedim bunlar nasıl?)
yani 9. kapı tarzı filmlerini değil eğlenceli fantastik tim burtonlı filmlerini soruyorum.
alice in wonderland filminin sinema çekimi olmayan halini bulabilir miyim torrentten? daha çıkmadıysa bosuna indirip üzülmeyeyim.

(bkz: chocolat)

yani çikolatalar fantastikti. *
ondan yazdım:)
  • voodoo 007  (28.04.10 19:54:41)
alice in wonderland fena değildi, müthiş olmasa da çok hoş vakit geçirebileceğinizi düşünüyorum. finding neverland inanılmaz! mutlaka en kısa zamanda izlemeli.

  • anoktak  (28.04.10 19:56:48)
koş sinemaya kosmos var.

ikame olarak:

the fall

www.imdb.com
  • hewit  (28.04.10 19:58:40 ~ 19:58:51)
tamam o ikisini indiriorum suan
fakat çaklıkı indirmiyorum daha önce izlemiştim sanırım sıkıcıydı :P bi kadın var çukulata dükkanı var falan :P

  • neira  (28.04.10 19:59:24)
willy wonkayı da izledim eklemeyi unutmusum

  • neira  (28.04.10 19:59:42)
zaten tim burton & johnny depp yapımı ve fantastik olanların çoğunu izlemişsin. bunların dışında charlie and the chocolate factory var ve yine fantastik ve ikisini bir arada olduğu animasyon corpse bride var. bunlar diğerlerinden iyi değiller bana kalırsa ama izleyeceksen bunlar var yani. bir de fantastik olmayan, gerçek bi yönetmenin hayatından bi kesitin anlatıldığı ve ikisinin olduğu ed wood var.

son olarak ne fantastik ne de tim burton olan bir film var ki bence onu da izle. istediğinden alakasız dursa da johnn ydepp'in oynadığı (bkz: benny & joon)

jonny depp önemli değil masal gibi fantastik gibi olsun diyorsan tim burton'un yine big fish var. beetlejuice'u da izlemişsindir herhalde. bi de bunlardan biraz ayrı dursa da fantastiklik açısından la science des reves diyerek bitirmek isiyorum artık.
  • tepedeki psychedelic adam  (28.04.10 20:02:45 ~ 20:07:39)
aa ben bunları da izledim ama söylemeyi unutmuşum. big fish var ama izlemeye üşendim. iyi diyorsanız madem izliyim. fantastikten kastım aslında şöyle avalonun sisleri, boleyn girl gibi seyler de olabilir. bir de ingilterenin ortaçağ zamanlarında geçen filmlerini seviyorum

  • neira  (28.04.10 20:18:08)
onları izlemedim ama bir de perfume the story of a murderer diyim o zaman.

  • tepedeki psychedelic adam  (28.04.10 20:21:31 ~ 20:22:37)
o film de var izlemeye üşenmiştim :P adını beğenmedim sanırım hehe
avalonun sisleri de bi çeşik kral arthur hikayesi ben çok seviyorum.

  • neira  (28.04.10 20:33:10)
neira public enemies'i de listene katıver. ayrıca kimse yazmamış teesüf ettim :///

  • rubiks cube  (28.04.10 21:16:00)
public enemies ne alaka adam fantastik film arıyor anladığım kadarıyla. the addams family diyorum.

  • jeanne hebuterne  (28.04.10 22:00:40)
rubik hayatım johnny deppin eline silah yakışmıyor be :P
adams familyayı çok izledim ya onları eski hep:(

  • neira  (28.04.10 22:22:11)
alaka değil, film tavsiye ettim alaka aramayınız... dfskldjfskdjf

  • rubiks cube  (28.04.10 23:05:14)
arizona dream filmine bak derim fantastik değil ama eğlenceli! .

  • zırto  (29.04.10 01:39:06)
(bkz: dead man)

  • gilbertus albans  (29.04.10 10:55:07)
adamın eline silah yakışmıyor diyorum yahu

  • neira  (29.04.10 11:02:44)