Kediler makarna yer mi

Sorum komikse gülmeyin dostlar. Fazlaca sokak kedisi var ve ben şimdiye kadar kendilerini kah yumurta, kah salam sucuk kah sütle besledim. Hiç makarna vermeyi düşünecek kadar evde de kaynaksız kaldığımız olmamıştı. Şimdi ben bu mini patililere makarna haşlasam afiyetle yerler mi yoksa burun kıvırıp giderler mi? Ne yapsam da doysa bu yavrucaklar, sokakta kimse yok hepsi çok aç :(

Arkadaşım salamla karıştırıp veriyor, onun sokagindakiler yiyor. Bizim sokaktakiler yemediler =)

  • icimdekipollyannatinerebasladi  (09.04.20 15:15:12)
bamya yiyen kedimiz vardi. makarna yerler ama spagetti olmasin. kediye de bagli ac hayvan her seyi yiyor. ama bazisi whiskas disinda yemiyor.

deneyin bakalim. ne olacak en fazla bir paket makarna ziyan olur. hatta ziyan bile olamz baska hayvanlar gelir yer.
  • ozdek  (09.04.20 15:15:25)
Erişte varsa erişte pişirin. Yumurta kokusuna gelip yiyorlar.

  • ganbatte  (09.04.20 15:27:50)
Niye yemesinler. Yerler tabii ki. Buradaki kritik nokta yeter ki çok aç kalmasınlar. Sonuçta tarhana çorbası içip, pilav yiyeni de biliyorum. Yani hemen hemen her tür yemeği yerler. Keşke mama verenleri çok olsa da, bizim yediğimiz yemeklere kalmasalar.

  • bitchesaintshit  (09.04.20 16:11:58)
biraz yoğurtla karıştirabilirsiniz yerler muhtemelen. patlıcanlı börek bile yiyor bizimkiler yanına yoğurt koyunca.

  • sinematikcrop  (09.04.20 16:25:54)
bulyonla filan haşlarsanız olabilir

  • red g  (09.04.20 17:24:48)
yerler ama tavuk, tavuk ciğeri gibi birşey de koyarsanız daha besleyici olur.

  • surprise  (09.04.20 21:04:43)
Artık yemek ya da tavuk vs.yoktu, makarnanın içine 4 5 dilim salam koyup karıştırdım, biraz yoğurt ve süt koydum yine karıştırdım, bir iki parça da peynir koydum, hapır hupur yediler <3

  • dedi ayca  (10.04.20 17:25:31)
çok aç kalınca yer ama güzelce yemesini istiyosan içine yoğurt az tavuk ciğeri veya bi yemeğin yağını karıştırmanı tavsiye ederim

  • Efespilsen  (10.04.20 17:31:43)