[]

izmir'den istanbul'a ulaşım

şu an izmir'deyim ikametgahım istanbul'da. kendi aracım ile gitme durumum olabilir. direkt gidebiliyor muyum yoksa bir yerden izin mi alıyoruz?
 
Direkt gidemiyorsun. Özel araçla dahi olsa 30 büyükşehire ve Zonguldak'a giriş çıkışlar kısıtlandı. İstisna durumlar var lojistik faaliyeti yürütmek, ev ve iş yerlerinin farklı şehirlerde olması gibi ama sizinki şahsi bir seyahat şekli olduğu için izmir'in çıkışından geri gönderirler.

Özel izin için e-devletten form dolduruyorsunuz ama seyahat nedeninizi belirtir bir belge ibraz etmeniz gerekiyor (ölüm belgesi, sağlık raporu vb.) Aksi halde "benim evim istanbul'da" deyip gidemezsiniz.

www.turkiye.gov.tr
  • himmet dayi  (09.04.20 13:41:54 ~ 13:42:00) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.