Online eğitimler hakkında.. insan kaynakları

Merhaba bir firmada insan kaynakları departmanında işe başladım. Ancak bu konuda deneyimsizim ve neredeyse hicbir şey bilmediğimi fark ettim. Kullandığımız program, puantaj hesaplama özlük vs bir sürü işlem yapıyoruz. İş işte öğrenilir ancak ben kendimi geliştirmek adına ve bütün işe hakim personel arkadaşlarım arasında her şeyi sormak her şeyi danışmak istemiyorum. Bu noktada online eğitim reklamlarına denk geldim. Birçoğu meb onaylı sertifika da verdiğini söylüyor ama hangisi iyidir hangisi değildir, tabi ki bilmiyorum. Bana güvenilir uzaktan eğitim veren ve bunu verdiği belgeyle somutlaştıran bir online akademi önerebilir misiniz? Ayrıca başka önerileriniz varsa ona da açığım. İnsan kaynaklarina yönelik de şunu yaparsan daha faydalı olur dediğiniz bir öneri varsa onu da dinleyebilirim. Teşekkürler

ik cıyım, bordro dahil hemen hemen herşeyi biliyorum, sertifika fln tamamen yalan sakın öyle şeylere para vermeyin.

bordro eğitimi olarak datassistin ki iyidir.

iş işte öğrenilir, en iyi yaptıkça öğrenirsiniz.
  • benaslinda  (09.04.20 11:18:28)
www.iienstitu.com

buraya göz atmanızı öneririm. ücretsiz çok sayıda eğitim var. ben katıldıklarımdan memnunum bu süreçte.

ayrıca iş hayatıyla ilgili olarakta şu ve benzeri sohbetlere katılıyorum online;
www.youtube.com

mesela bu videoda virüsün sözleşmeler ve iş hukukuna etkisini konuşuyorlar.
  • Phoebe  (09.04.20 17:02:51 ~ 17:05:09)