[]

youtube kanalı

türkçe içerik çeken hizliresim.com kanalın türkçe olmasına rağmen (altyazı vesaire de yok) konumu abd yapması mı etkili bu kadar izlenmede? kanal şu: www.youtube.com

tabi çocuk kanalı olması ve ebeveynlerin oyalansın diye çizgi film gibi izletmesi bir kenara bırakılırsa. 2 videosu 920-930 milyon civarı izlenmiş. neredeyse 1 milyar. fakat benzer bir kanalın izlenmesi en popüler video için 60 milyon. aleyna tilkinin şarkısı 420 milyonlarda.

isteyen herkes bu kanal konumunu istediği yer yapabiliyor mu?

 
Açık ara Türkiye'nin en başarılı kanallarından biri bana göre, şöyle ki kanalın konumu bir kıstas falan ama bence pek önemli değil, başlıklar ingilizce, etiketler ingilizce. Zaten ilk zamanlar hatırı sayılır bi yabancı izleyici elde edince bundan sonraki tüm videoları onlar izler ve kanal da konumu isterse İran olsun fark etmez. önemli olan kitleye hitap etmek.


  • olaylar olaylar  (09.04.20 08:22:41) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.