tess gerritsen'in hasat adlı kitabı?

evet bu kitapa sahip olan var mı? baskısı tükenmiş ve bulamıyorum. satın almak istiyorum. nerden bulabilirim? daha önce de sordum ama cevap alamadım.

samsun'da var..ama internet sitelerinden de bulabilirsin sanirim..ideefix'te yok mu?

  • indra  (28.04.10 18:14:26)
yok baskı tükendi diyor internett pek çok yer.

samsunda nasıl var sahafta mı? iletişim bilgisi almam mümkün mü?
  • ebucan  (28.04.10 18:24:38)
nasıl cevap alamadın? d&r'da var.ankara'da dost kitabevinde var.daha once de soylemiştim zaten.

  • saleen  (28.04.10 21:03:35 ~ 21:27:28)
@saleen size cevap vermiştim ama yazar değilmişsiniz. kitabın baskısı uzun süre önce tükenmiş. dolayısıyla kitapçılarda yok. siz ankara dost'ta yakın zamanda bu kitabı gördüğünüze emin misiniz?

  • ebucan  (29.04.10 09:11:49)
evet tabi.hatta ben de kendiminkini kaybetmiştim onu alsam mı diye dusunmustum..bi yerde daha gordum ama aklıma gelmiyo neresi olduğu.hatırlarsam mesaj atarım mutlaka size..

  • saleen  (29.04.10 13:45:58)
peki teşekkür ederim. dost'a baktıracağım tekrar..

  • ebucan  (29.04.10 13:54:45)
rica ederim.dediğim gibi nerde gorduğumu hatırlar ya da bi yerde gorursem mesaj gonderirim size.

  • saleen  (29.04.10 22:49:52)