torrent sitelerinin

efendim şimdi piratebay olsun 1337x olsun pek çok insan mesela buraya film adı yazıp işini görüp indirip çıkıyor.

kapalı olan, üyelere hizmet sunan bazı torrent siteleri ne işe yarıyor, anlatabilir misiniz?

private tracker'ların public olanlardan en büyük farkı içeriğe daha erken erişme, kıyıda köşede kalmış filmlerin bulunması ve görece daha iyi olan güvenlik.

Yurtdışında public tracker'dan 1 film indirdin diye cezayı kitliyorlar.
  • kimlanbu  (08.04.20 09:20:28)
1. public tracker'larda aratmak işkence, bir sürü reklam çıkıyor ve büyük çoğunluğu da bahis, kumar ve porno reklamları. Yani benim denk geldiklerim o şekilde. private'da reklam falan yok, temiz temiz dolaşıyorsun.
2. private olanlarda torrentleri düzenleyen-istifleyen modlar var. örneğin, bir dizi bölümü çıktı ama bazen gözden kaçmış ve bir kısmında ses yok mesela. bunu silip düzgün olanını ekliyorlar.
3. seed olmadığı zaman bunu re-seed edin diyorsun ve %90 ihtimalle re-seed eden çıkıyor.
  • malheiros  (08.04.20 10:05:18)
turktorrent.us 'da mesela türkçe ses ve altyazılı inanılmaz kaynak var.
1337x 'den yada türkçealtyazı sitesinden bulabileceğinizden yüzlerce kat fazla diyeyim size.
altyazı bul, filmi indir, senkron tuttumu derdide yok.
  • aslindasorunumpsikolojik  (08.04.20 12:09:44)