Nespresso Kapsüllü Kahve Makinesi (Hangisini Alalım?)

Selamlar,

Link'te yer alan Expert ve Pixie modeli arasında kaldık. Şimdi bunların biri 1795, diğeri 995 tl. Fiyat farkı düşündürücü, öte yandan bazı kullanıcılar daha ucuz olan Pixie modelinin kahveyi çok sıcak vermediğini söylemişler.

Acaba bu makinelerle ilgili bir bilginiz ve deneyiminiz var mı? Hangisini almak mantıklı?

Kapsüllü makine konusunda farklı tavsiyeler varsa da memnuniyetle öğrenmek isterim.

tr.buynespresso.com

sutlu kahve cesitleri sevmiyor musunuz? bunlar sut kullanamiyor.

bende nespressonun sut kullanan bir modeli var 150 pound falan fiyati var. bir bakayim adi neymis ama tr de yok galiba.
  • ozdek  (07.04.20 15:30:15)
hic birini almayin.

kapsüllü makine almayin.

alacaksaniz ya kollu ya da full otomatik espresoo makinesi alin derim.

www.hepsiburada.com

bu arada inanilmaz artmis fiyatlari sasirdim. 1 ay önce kardesime almak icin bakmistim 2 bin liraydi cogu.

kapsüllü makineler inanilmaz pahaliya geliyor ve cevreye cok zararli.
  • duygusuzromantik  (07.04.20 16:18:38)
Bu makinelerin basınçları aynı ve dolayısıyla lezzeti aynı olması gerekli.
Pixie var, gayet sıcak veriyor.

  • burfak  (08.04.20 10:13:23)