iPhone 11 veya Samsung S20 ?

Almanyada ikiside nerdeyse ayni fiyat. 2.el olarak apple hep daha avantajli satiliyor. Ben Aslinda telefonla bol Filim ve Clip ve cok okuyan birisiyim.
Kararsiz kaldim.
Sizce hangi telefonu satinalalim ?

bunların arasında iphone 11 tabi. ikinci eli bile yeterli.

okuma yapacaksanız iphone x bile 11'den daha iyidir çünkü biri oled ekran diğeri lcd ekran. samsung un ekranı ve özellikleri muhtemelen daha iyidir ama ben android sevemiyorum.
iphone 11 pro denebilir ama ben herkese söylediğimi söyleyeyim. apple 5g telefon çıkarana kadar bekleyin. 5g modeller çıktıktan sonra bu elimizdekiler çöp olarak görülecek.. bu sene çıkartmalarını bekliyorum ama 5g hala yaygınlaşmadı belki bir sene daha sürebilir.
  • ozdek  (07.04.20 11:19:16)
iphone.

  • avianthem  (07.04.20 11:53:43)
s20 hocam cılgın mısın
samsung un ekranı mukemmel
film / klip vs. akarsın
okumada da güzel samsung istedigin gibi pdf ini kopyala yapistir vs.
  • kingcyrax  (07.04.20 15:32:46)
Sizin ihtiyacınıza göre s20 alınmalı. 11 göz yorar.

  • bahoho  (07.04.20 15:46:58)