[]

Bomboş geçecek 4 5 ay

Corona yüzünden tatil uzayacak gibi geliyor ve bu süre en az 4 5 ay olacak gibi görünüyor. Dışarı da çıkamıyoruz, tüm gün nerdeyse bomboş duruyorum. Ben de bu süreci değerlendireyim dedim ama napacağımı bilmiyorum. Bir tane enstürman öğrenmek istiyorum ama karar veremedim bir türlü. Sizin öneriniz nedir? Buna ek olarak işime yarayacak evde öğrenebileceğim bir şeyler var mı?
25 yaşındayım, sınıf öğretmeniyim. 
bence zaten ilgilendiğin ve daha fazla eğilip zaman ayırmanın çalışırken mümkün olmadığı şeylerden başla.
eğer yoksa öyle bir şey bir önerim yok maalesef.

  • encokbenisevinnolur  (07.04.20 01:23:48) 
Sektörler tamamen değişeceği için alanınızla ilgili bir şeyler öğrenin, hayatta kalma güdüsü gibi düşünün. Öncelikle alanınızdaki iş olanaklarını araştırın ve istenen yeteneklere bakın. Online eğitim, İngilizce, çocuklara yönelik davranış bilimi vb bu tip sertifikalar ve bunlara abanın. Normal hayata döndüğümüzde hiçbirşey normal olmayacak, şu an ne yaparsanız kar. Kişisel gelişim değil, kendinizi kurtarmak gibi düşünün.


  • kaset  (07.04.20 01:28:06) 
@kaset amma abartıyorsunuz yahu ne eskisi gibi olmayacak? insanlık tarihi boyunca salgılar olmuş. sektörler falan değişmeecek. dünya değişiyor da bunun salgınla bir alakası yok.


  • black mamba  (07.04.20 01:38:25) 
@black mamba iş kısıntısı olacağı kesin, işverenler nitelikli sektörde de ucuz işgücüne kaçabilir. Uzun süre hijyen korkusu nedeniyle durağan olacak alanlar olacak, AVM ve dükkanlar mesela. Demeye çalıştığım bu. Eski yeteneklerimize sıkışıp kalamayız. Çalışırken insan çok fazla kendini geliştirmiyor, o nedenle bunun olağanüstü durum old. bilinciyle geliştirmeye başlamalı


  • kaset  (07.04.20 03:05:24) 
Dil öğren bence. Bir de yazılıma meraklanmak iyi olabilir. Enstrüman da güzel bir şey ama çok uzun soluklu olur o.


  • muhayyer divan  (07.04.20 05:03:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.